המנבטה

תכנית האצה למיזמים בחבל אילות

משקיעים בערבה: מדי שנה נבחרים למאיץ המקומי שלנו חמישה פרויקטים, שזוכים להדרכה מקצועית ומימון. חקלאות מתקדמת, אנרגיה מתחדשת, בנייה אקולוגית – תוכנית ההאצה של חבל אילות מבקשת לנצל את היתרונות היחסיים של האזור, לסייע לזרעים לנבוט ולהפוך חלום לעסק פעיל.

  • חדשנות

רעיונות לפיתוחים חדשים, או פתרונות חדשניים לבעיות קיימות – זהו השדה שבו אנחנו פועלים. הרעיונות שבתחילה נראים שאפתניים ואפילו מוזרים, נבדוק אותם בצוותא ונראה לאן ממשיכים.

  • מקומיות

הערבה הדרומית היא מרחב ייחודי. הטבע, האקלים, ואפילו ההתיישבות שונים משאר חלקי הארץ. המנבטה מבקשת למנף את הייחוד הזה ולבסס באמצעותו תרבות יזמית.

  • יישומיות

הרעיון שאנחנו מחפשים מחויב להיות בעל אופק יישומי. אין מדובר במחקר תיאורטי, או בתרומה לשיפור פני החברה: אנחנו מכוונים לקידום תעסוקה בחבל אילות, רווח לבעלים וכו'.

אודותינו

המנבטה בחבל אילות (Eilot local accelerator) הוקמה במשותף על ידי קרן יק"א והחברה לאנרגיה מתחדשת אילת-אילות, במטרה לקדם יוזמות חדשניות ולטפח תרבות יזמית בערבה הדרומית. המנבטה תומכת במיזמים שיש להם אופי יישומי ותרומה לפיתוחו של חבל אילות. מדי שנה נבחרים כחמישה פרויקטים שזוכים להדרכה, ליווי ומימון, בדרך להפיכתם לעסק. גובה התמיכה הוא כ-10,000 דולר למיזם.

התוכנית יצאה לדרך בראשית 2016. משך הזמן המקסימלי לליוויו סטרטאפ במסגרתה הוא שלוש שנים, כאשר מדי שנה יש להגיש את המועמדות מחדש. אנחנו מעמידים אנשי מקצוע מתחומי הייזום, הניהול והטכנולוגיה, כדי לסייע לצוותים שנבחרו להתמודד עם האתגרים הכרוכים במימוש חזונם. אנחנו מאמינים שחדשנות ויצירה הם מרכיבים חשובים בעיצובה של חברה בריאה וחזקה, תוססת ואטרקטיבית.

השותפים שלנו

קליקה חבל אילות

  • 052-393-3706
  • info@hub-eilot.co.il
  • מועצה אזורית חבל אילות, 8882000

© כל הזכויות שמורות